Wybór satysfakcji

Program gwarancyjny na implanty sylikonowe

 

Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży, firma Laboratoires Arion oferuje unikalne produkty, które pomogą w perfekcyjnym wykonaniu zabiegu. Działania w zakresie badań i rozwoju firmy Laboratoires Arion doprowadziły do stworzenia innowacyjnych i bezpiecznych produktów, które spełnią Twoje oczekiwania.

W trosce
o Ciebie.

Aby zwiększyć zadowolenie pacjentek
oraz w trosce o realne problemy związane
z zabiegami powiększania piersi, Laboratoires Arion oferuje dwa rodzaje gwarancji na wypełnione żelem silikonowym implanty piersiowe Monobloc®.

1

Bezpłatna bezterminowa gwarancja realizowana w okresach do 10 lat
od implantacji i po 10-ciu latach od implantacji.

2

Opcjonalny program Serenity
na okres 5 lat od implantacji.
Rozwinięcie standardowego planu gwarancyjnego.

Programy gwarancyjne

01

Do 10 lat od implantacji.

Przez pierwsze 10 lat od daty wszczepienia implantu, w przypadku wadliwego implantu, utraty integralności powłoki na skutek pęknięcia lub wystąpienia przykurczu torebki łącznej implantu (stopień 3 i 4 w skali Beckera), a tym samym w przypadku konieczności wymiany implantu, zostanie on bezpłatnie zastąpiony identycznym implantem (profil i objętość). Zmiana na mniejszy lub większy implant nie jest możliwa.

Po 10 latach od implantacji.

Po 10 latach od daty wszczepienia implantów, jeśli wymiana implantu jest konieczna lub dobrowolna, Laboratoires Arion zaoferuje BEZPŁATNĄ protezę w przypadku wymiany obu protez lub zastosuje preferencyjną stawkę w przypadku wymiany jednej protezy. W tej sytuacji możliwa jest zmiana wielkości implantów (pacjentka może wybrać dowolną z oferty objętość (cc) i profil implantów).

02

Program Serenity
w okresie do 5 LAT (OPCJA)

Firma Laboratoires Arion oferuje opcjonalny program gwarancyjny Serenity (spokój), który jest uzupełnieniem standardowego programu gwarancyjnego i obejmuje okres 5 lat od daty wszczepienia implantów. Program gwarancyjny musi zostać wcześniej zatwierdzony przez Laboratoires Arion i wiąże się z jednorazową opłatą 150 Euro (netto).

Firma Laboratoires Arion dokona bezpłatnej wymiany implantu o objętości i profilu zgodnym z protezami wykorzystanymi podczas pierwotnej operacji oraz zapewni 1.000 Euro (brutto) na pokrycie kosztów ponownego zabiegu (po przedstawieniu faktury z kliniki),

w przypadku ponownego zabiegu związanego z:
• pęknięciem / utratą integralności powłoki,
• wystąpieniem przykurczu torebki
łącznej (stopień 3 i 4 w skali Beckera).

Den viktigaste orsaken till utgången av sexdockor är inte en överdriven passion av ägaren, men fel lagring. I köpa apcalis bildas raser, vilket därefter blir till hål. De känsliga platserna är under mouses, under knäna, i perineum, i armbågarna, i området för rullande artikuleringar.